کلوک
چگونه یک پیمانکار ساختمانی مجرب را بشناسیم؟

پیمانکار ساختمان

بهترین انتخاب پیمانکار ساختمان، زمانی رقم می خورد که شما مزیت ها و ویژگی های یک شرکت پیمانکار ساختمانی مجرب را بدانید. این ویژگی ها در انتخاب درست به شما کمک خواهند کرد. یکی از ویژگی هایی که شما باید مدنظر قرار دهید، نوع برقراری ارتباط شرکت پیمانکار ساختمانی با شماست. به طور مثال شما با یک شرکت پیمانکار تماس می گیرید و ساعت 5 عصر را برای گفت و گو مشخص می کنید. وقتی به محل مذکور مراجعه کردید بعد از گذشت یک ساعت منشی از شما درخواست می کند یک فرم از خدماتی که نیاز دارید پر کنید و بروید. مطمئنا این نوع برخوردِ اولیه برای شما مورد پذیرش نخواهد بود؛ پس باید در نظر داشته باشید وقتی شرکت مورد نظر را انتخاب کردید، ابتدا یک جلسه حضوری ترتیب دهید و مواردی مثل: نوع برقراری ارتباط، وقت شناس بودن و میزان توانایی در برقراری ارتباط موثرِ آنان را ارزیابی کنید.

در ادامه لیستی از ویژگی های یک پیمانکار ساختمانی مورد اعتماد و مجرب را برای شما ذکر می‌کنم:

-انعطاف پذیر بودن: زمانی یک شرکت پیمانکار ساختمانی انعطاف پذیر خواهد بود که شما به عنوان کارفرما بتوانید حل تمام مسائل از جمله: مصالح اولیه، نوع نقشه و طراحی، مدیریت پروژه، هزینه ها و ساعات کاری به مذاکره و گفت و گو بپردازید.

-فرصتی برای توسعه در پروژه: شما باید توجه داشته باشید که پیمانکار ساختمانی مورد نظرتان با کدام شرکت ها در ارتباط است و چه پروژه های دیگری را در دست اجرا دارد. به طور کلی باید از پیمانکاری استفاده کنید که با شرکت های دیگر ارتباط خوبی داشته باشد و دارای مشتریان زیادی است. در این صورت مطمئن خواهید شد که شرکت انتخابی شما از تجربه و مهارت های بیشتری برخوردار بوده و پروژه شما به بهترین شکل اجرا می شود و توسعه می یابد.

-مسئولیت پذیر بودن: پیمانکار ساختمانی را می توان به عنوان شرکتی مسئول قلمداد کرد که تمام جوانب پروژه را درنظر بگیرد و اتفاقات و بحران های احتمالی را نیز پیش بینی نماید.

-اصل قطعیتِ انجام پروژه: این اصل یکی از اساسی ترین اصول در انتخاب شرکت پیمانکار ساختمانی محسوب می شود. زیرا عموما این نوع شرکت ها ، در مدت زمان تعیین شده پروژه را تحویل نمی دهند و یا آن چنان که باید خدمات خواسته شده را اجرا نمی کنند؛  در این گونه مواقع شما باید به دنبال مطمئن ترین و قابل اعتماد ترین شرکت پیمانکار ساختمانی مانند شرکت پیمانکار کلوک باشید. شرکت هایی اصل قطعیتِ انجام پروژه را عملی می سازند که بالاترین تجربه و مهارت را داشته باشند.

شرکت پیمانکار کلوک شرکتی ست با بیست سال سابقه در ساخت و ساز که مزیت های زیادی را نسبت به سایر شرکت ها دارد. این مزیت ها شامل:

1-طراحی و اجرای پروژه های کلاسیک و مدرن همراه با تعهد کاری، در نظر گرفتن سرمایه سرمایه گذاران و رعایت حقوق شهروندی

2-انجام پروژه های مکانیکی و الکترونیکی و بناهای تجاری و غیرتجاری با کوچکترین و کمترین اجزای با کیفیتِ صنعت ساخت و ساز.

پیمانکار ساختمانی مجرب

در واقع یک پیمانکار ساختمانی مجرب باید به گونه ای برنامه ریزی نماید تا تمام مراحل پروژه به درستی و در سایه قوانین و مقررات، انجام گیرد. در این بین زمان‌بندی یکی از مهمترین وظایفی است که باید انجام گیرد. طراحی جدول زمان بندی و نظارتِ درست بر اجرای پروژه، موجب می شود همه کارکنان و کارمندان وظیفه خود را در مدت زمان مشخص انجام دهند. این امر به قرار گیری پروژه در مسیری درست، کمک می کند. در آخر ذکر این نکته نیز الزامی است: یک پیمانکار ساختمانیِ مجرب باید رهبری خوب و مدیری لایق باشد تا در مواقع ضرورت به بهترین شکل مشکلات را حل و پروژه را عملی نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست