کلوک

  مشارکت در ساختمان با کلوک
مشارکت در ساخت بیش از همه مورد توجه افرادی قرار دارد  که دارای خانه های قدیمی و کلنگی هستند و می خواهند  خانه های  قدیمی خود را بکوبند و آن را تبدیل به یک آپارتمان جدید و مدرن کنند. قرارداد هایی با عنوان قرارداد مشارکت در ساخت وجود دارد که اگر این قرارداد ها به صورت درست و اصولی منعقد گردد، می تواند برای هر دو طرف سود خوبی داشته باشد. در حال حاضر شرکت ها و مجموعه هایی وجود دارند که اقدام با نعقاد قرارداد مشارکت در ساخت می کنند و می توانند خانه های قدیمی را تبدیل به آپارتمان های جدید کنند.
فرایند مشارکت در ساخت صاحبان خانه های قدیمی و کلنگی و  افراد متخصص و صاحبان سرمایه را دور هم جمع می‌کند تا بتوانند نتیجه رضایت بخشی را به همراه داشته باشند.
بررسی مزایای مشارکت در ساخت
1- ساختمان های جدیدی که بعد از فرایند  مشارکت در ساخت ساخته می شوند،  نسبت به ساختمان های قدیمی مقاومت بالایی داشته و نوساز هستند و بهره ‌وری بالاتری نیز دارند.
2- در ساخت بنا ها معمولاً از اصول مهندسی جدید استفاده می شود که می تواند علاوه بر مقاومت بالا، از نظر فضا بهینه باشد و  مصرف انرژی را تا حد زیادی کاهش دهد.

3- این ساختمان ها می‌توانند طبقات و فضای بیشتری را برای سکونت داشته باشند.

4- درون و بیرون ساختمان ها با توجه به مهندسی مدرن  ساخته می شوند و از مصالح، ماشین آلات و روش‌های جدید مهندسی برای ساخت استفاده می شود.

تمام موارد ذکر شده در بالا حاصل مشارکت در ساخت و ساز ابنیه قدیمی و تبدیل آن ها به ساختمان های جدید است.

مشارکت در ساخت

فرایند مشارکت در ساخت به چه صورت است؟

مشارک در ساخت از نظر اقتصادی مقرون به صرفه است و فرایتدی مشارکتی است. هر چند علاوه بر موارد ذکر شده در بالا به عنوان مزایای قرار داد مشارکت در ساخت، این قرارداد ها معایبی نیز دارند.

اما به طور کلی برای افرادی که هیچ گونه تخصصی در ساخت و ساز ندارند و می خواهند منازل قدیمی خود را تبدیل به فضاهایی مناسب با ظاهری زیبا برای سکونت کنند، قرارداد های مشارکت در ساخت پیشنهاد مناسبی است. مشارکت در ساخت کلوک مجموعه است که با انعقاد قرارداد های منظم و اصولی و درست و با بهری گیری از بهترین متخصصان و کارشناسان، می تواند به شما در یک مشارکت پر سود کمک کند. واگذاری ساخت و ساز به این مجموعه به منزله ی واگذاری صفر تا صد پروژه به ان هاست و در انتها با توجه به قرارداد می توان بخشی از سودی را که به دست آورده اید با آن ها شریک شوید. این مشارکت در ساخت می تواند به نفع شما باشد.

مشارکت در ساخت

آشنایی بیشتر با مشارکت در ساخت

مشارکت در ساخت یکی از بهترین روش ها برای نوسازی خانه های قدیمی است. ساختمان هایی که بعد از فرآیند مشارکت در ساخت تولید می ‌شوند،  مقاومت بسیار بالایی در مقابل زلزله دارند و از استحکام مطلوبی برخوردار هستند.
این خانه ها  نسبت به خانه های قدیمی زیبایی بیشتری دارند و از ظاهر مناسب‌تری برخوردار هستند. همچنین امکانات در نظر گرفته شده در این ساختمان ها می تواند برای سکونت خانواده ها مناسب تر باشد و مشکلات منازل قدیمی را به حداقل برساند.
نوسازی خانه ها باعث برطرف شدن بسیاری از مشکلات موجود در محله های قدیمی از جمله کم عرض بودن مسیرهای رفت و آمد و یا عدم وجود پارکینگ و … می ‌شود.
خانه هایی که بعد از مشارکت در ساخت، ساخته می شوند ارزش مالی بیشتری پیدا می کنند و به دلیل اینکه در بعضی موارد یک منزل ویلایی تبدیل به یک آپارتمان چند طبقه می شوند، در این صورت درآمد مالی بالاتری را برای این افراد به ارمغان می آورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست