کلوک

شرکت پیمانکاری کلوک را بشناسیم.

 

شرکت ما یکی از شرکت های پیمانکاری ساختمان واقع در پارک وی، نبش خیابان کامران می‌باشد. شرکت پیمانکاری کلوک، در زمینه های مختلفِ ساخت و ساز، نوسازی و بازسازی سررشته دارد و طی سال های فعالیت خود، پروژه های زیادی را به ثمر رسانده است. نام شرکتِ ما از اصلی ترین بخش هر ساختمانی سرچشمه گرفته: آجر. اگر آجر را به چهار قسمت مساوی تقسیم کنید به هر یک از آن چهار قسمت کلوک گفته می شود. شرکت پیمانکاری ما با شعار از کلوک تا کلوک با کوچکترین اجزای با کیفیت صنعت ساخت و ساز، پروژه های بزرگی را به سرانجام رسانده است.

 

 

 

شرکت پیمانکاری کلوک

 

شرکت پیمانکاری کلوک به همراه متخصصین، مشاورین و مهندسین با تجربه، متعهد و توانمند در راستای انجام پروژه های ساخت و ساز با توجه به سرمایه مشتریان و نوع خدماتی که کارفرما نیاز دارد، مسیر توسعه پروژه را به درستی طی می کنند و در کوتاه ترین زمان مراحل اجرایی را به اتمام می رسانند.

 

مزیت هایی که شرکت پیمانکاری کلوک نسبت به سایر شرکت ها دارد:

 

1. اجرای عملیات سفت کاری و نازک کاری ساختمان ها (تجاری و غیر تجاری)

 

2. مشاوره، پیمانکاری و مدیریت پروژه های بین المللی

 

3. ضمانت موفقیت در اجرای پروژه

 

شرکت پیمانکاری کلوک با کسب رتبه یا گرید شماره 1 در بین سایر پیمانکار های ساختمانی سرآمد می باشد. این رتبه که از سوی نهاد ریاست جمهوری و معاونت برنامه ریزی شهری و نظارت بر ساخت و ساز به این شرکت اعطا شده است، عاملی در جهت شناخت بهتر شرکت پیمانکاری کلوک محسوب می شود. چرا که شما به راحتی و با اعتماد کامل می توانید پروژه های خود را به دست این شرکت بسپارید. شرکت پیمانکاری کلوک با انجام پروژه های داخلی و بین المللی در زمینه های طراحی، نوسازی، بازسازی، تاسیساتی و پروژه های محوطه ای، توانایی و مهارت های خود را به اثبات رسانده است.

 

از دیگر مزیت های شرکت پیمانکاری کلوک می توان به نوع قرارداد های آن ها اشاره کرد. زیرا بسیاری از پیمانکار های ساختمانی، تنها برای پروژه های مسکونی قرارداد تنظیم می کنند. این در حالی ست که شرکت پیمانکاری کلوک برای تمام فعالیت های خود اعم از عمرانی، تاسیساتی و یا ساختمانی، قرارداد ویژه ای در نظر دارد. قرارداد های شرکت پیمانکاری کلوک به دو دسته تقسیم می شود: قرارداد نوع اول: مدیریت پیمان براساس فهرست و قرارداد نوع دوم: مدیریت پیمان انجام کار توسط کارفرما. طبق این قراردادها که شرکت کلوک به عنوان پیمانکار با کارفرما امضا می کند، سه بخش مد نظر میباشد: بخش اول: آغاز پروژه بخش دوم: مراحل انجام و پایان پروژه و بخش سوم: تحویل پروژه به کارفرما.

 

 

 

بام سبز

 

یکی از جذاب ترین فعالیت های طراحی شرکت کلوک مربوط به Roof Garden است. معادل فارسی این عبارت، بام سبز است که ایجاد فضای سبز گیاهان و درختان بر روی طبقات است اما دیتیل های فنی و اجرایی خاص خود را دارد. طراحی Roof Garden ها بستگی به سلیقه، ، ویژگی های اقلیمی، نوع سازه های ساختمان و کاربری مورد انتظار کارفرما دارد. شرکت پیمانکاری کلوک با درنظر گرفتن تمام این موارد قادر به طراحی و ایجاد بهترین Roof Garden ها است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست