کلوک

در محتوای حاضر قصد داری تا کاربران و کارفرمایان را با پروژه های موفق شرکت کلوک، آشنا کنیم. اینکه نام این شرکت پر آوازه از کجا آمده است و معنی کلوک چیست؟

چه ارتباطی بین معنی کلوک و شرکت کلوک وجود دارد؟ و … همراهی شما با ما در این مقاله موجب می شود تا به شناخت کاملی از کلوک، تصویری درست از عکس کلوک، شناخت ابنیه کلوک و قابلیت های شرکت کلوک دست یابید.

معنی کلوک چیست؟ چه ارتباطی بین کلوک و شرکت کلوک وجود دارد؟

از کلوک تا کلوک! این عبارت ارتباطی بین دو کلوک را بیان می کند. یکی معنای لغوی کلوک و دیگری شرکتی با تجربه های پیمانکاری موفق. کلوک به معنای ربع آجر یا یک چهارم آجر است. آجر که از دیر باز در بناهای تاریخی دنیا و عمارت های بزرگ جزو مهمترین مصالح ساختمانی بوده و از خشت خشت آن در کنار هم برج ها و ساختمان های غول آسا ساخته شد.

اگر آجر را به کمک اصول شکستن و برش با ابزار یا ماشین آلات تخصصی طوری قسمت بندی کنند که به چهار قسمت مساوی تقسیم شود، به هر قسمت آن یک کلوک گویند. عکس کلوک درک بهتری از این تکه آجر به شما خواهد داد. کلوک در پروسه ساخت در قسمت کله راسته مربوط به دیوار چینی و در پیوندهای 35 سانتی متری قرار می گیرد.

شرکت کلوک به عنوان یک شرکت پیمانکاری موفق و با تجربه کاری فراوان و به ثمر رساندن پروژه های بزرگ و موفق توانسته است در میان کمپانی های مختلف در کشور و خاورمیانه ممتاز شود.

 

 

کلوک

وجود مهندسین و مدیران با توان ذهنی و هوشمندی بالا در کنار کادری پویا و خلاق در شرکت کلوک باعث شده است تا پروژه های گوناگون کارفرمایان ارتقاء بخشیده شود.

هماهنگی و نظم حاکم در پرسنل موجب شده تا تمامی مهندسین و کادر شرکت مکمل هم بوده و با همکاری و تعاون و مهمتر از همه پایبند بودن به تعهدات قرارداد، بزرگترین پروژه ها را نیز با موفقیت پشت سر گذارند.

شناخت ابنیه کلوک

یکی از اصطلاحات در ساخت و ساز ابنیه کلوک است. ابنیه یا گرید به معنای رتبه بندی است. یعنی کیفیت و کمیت یک شرکت پیمانکاری در اجرای پروژه  و نحوه خدمت رسانی و عمل به تعهدات و صداقت در کار و گفتار که موجب رتبه بندی آن می شود.

شرکت کلوک در رشته های مربوط به دسته پیمانکاری و مشاوره از بین رتبه بندی 1 تا 5، موفق به کسب رتبه 1 شده است. این رتبه یا گرید بالاترین رتبه ای است که از طریق نهاد ریاست جمهوری و معاونت  برنامه ریزی شهری و نظارت بر ساخت و ساز نصیب یک شرکت می شود.

ابنیه کلوک در راستای تحقق و ارتقاء پروژه های موفق انجام شده است. نقاط قوت فنی و مهندسی همچون نیروی انسانی کاربلد و متخصص، نحوه اجرایی شدن فرایند ساخت و ساز و در نظر گرفتن توان مالی از دلایل برتر ابنیه کلوک بوده است.

 

شرکت کلوک( پروژه بام پونک)

در حالت کلی ابنیه کلوک یا ارزیابی این شرکت معتبر توسط نهادهای مختلف در بخش های به صورت زیر شکل گرفته است:

  • رتبه بندی یا ابنیه شرکت پیمانکاری
  • ابنیه کمپانی مشاوران
  • رتبه بندی های انفورماتیکی
  • ابنیه کلوک از لحاظ شرکتی ای.پی.اس
  • ابنیه یا رتبه بندی های شرکتی انبوه ساز

نکته پایانی شرکت کلوک

ساخت و سازهای عظیمی مانند پروژه بام پونک و پروژه سلمانشهرکه طی سال های اخیر جزء بزرگترین پروژه های ملی شناخته شده اند توسط شرکت کلوک اجرایی شده است.

این پروژه ها و بسیاری از پروژه های دیگر با مساحت بالا حاکی از مدیریت قوی، توانمندی و استراتژی قدرتمند پرسنلی ایده پرداز و حرفه ای دارد.

شرکت کلوک که به عنوان مجری انواع سازه ها و نماها، مجری پروژه های تاسیساتی، طراح انواع پروژه های محوطه ای و طراحی داخلی و توانایی مشارکت در ساخت و سازهای مسکونی در سطح بین المللی است ثابت کرده با هماهنگی کادر ماهر و متخصص خود می تواند موجب ارتقاء پروژه های موفقیت آمیز در سطح جهانی شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست