کلوک

مشارکت در ساخت و ساز ساختمان

مشارکت در ساخت معمولا برای افرادی کاربرد دارد که دارای خانه های قدیمی و کلنگی هستند و
و می خواهند خانه خود را تبدیل به یک آپارتمانی جدید با تعداد واحد های بیشتر کنند. همچنین افرادی که دارای یک قطعه زمین هستند و می‌خواهند در زمین خود ساخت و ساز انجام دهند، می‌توانند به صورت مشارکت در ساخت کار ساخت و ساز را انجام دهند. مشارکت در ساخت
روشی است که بسیار خوب به نظر می رسد و علاوه بر ساختمان به شما کمک می کند تا با هیچ سرمایه ای  بتوانید در ملک خود ساخت و ساز انجام دهید.
مشارکت در ساخت اگر به صورت درست و اصولی  و با یک قرارداد محکم و دقیق انجام شود و تمام نکات و شروط و حاشیه های آن مورد توجه قرار بگیرد، دارای فواید زیادی است  و می تواند شما را به سود و بهره ی مالی برساند. مشارکت در ساخت  به شما کمک می کند تا بتوانید در آپارتمانی سکونت داشته باشید که استحکام بسیار بیشتری نسبت به خانه های قدیمی و کلنگی دارد.
مشارکت در ساخت و ساز  این امکان را برای شما فراهم می کند  تا بتوانید بافت  فرسوده را از بین برده و زیبایی بیشتری  به فضا های ساختمانی ببخشید. علاوه بر این مشارکت در ساخت باعث افزایش محل سکونت و ب بالا بردن بهره‌وری آن می شود و می توانید واحد های بیشتری نیز ایجاد کرده و آن ها را به اجاره داده و درآمدی نیز از این طریق به دست آورید.
واحدهایی که پس از مشارکت در ساخت تولید می ‌شوند، روز به روز قیمت شان افزایش پیدا می‌کند و همین عامل باعث رشد سرمایه برای افراد می ‌شود.

مشارکت در ساخت
مفهوم قرارداد های مشارکت در ساخت چیست؟
مشارکت در ساخت قرارداد هایی توافقی هستند که هر یک از طرفین برای این توافق چیزی را قرار می‌دهند و آورده ای دارند.  یک طرف ملک و یا زمینی را در اختیار طرف مقابل قرار می‌دهد  و طرف مقابل نیز با  صرف  هزینه و مصالح و دریافت مجوزهای لازم غنی و ساختمانی و با رعایت اصول مهندسی  کار ساخت و ساز را انجام می ‌دهد و هر یک بر اساس آورده خود و میزان مشارکت می توانند در این پروژه  سود بیشتری ببرند.
برفرض مثال شما زمین و یا خانه  های قدیمی و کلنگی دارید، در این خانه فضای اندکی برای سکونت وجود دارد و علاوه بر آن بافت آن قدیمی است  و ممکن است با کوچکترین حادثه  ای ( از جمله زلزله ) دچار مشکل شود. به راحتی می توانید آن خانه را خراب کرده و در آن خانه های آپارتمانی جدید بسازید تا هم فضای بیشتری داشته باشید و هم از یک بافت زیبا و مناسب تر بهره ببرید. در این جا مشکلی که وجود دارد این است که شما تخصص و پول لازم برای انجام این کار را ندارید. قرارداد های مشارکت در ساخت به شما کمک می کند تا بتوانید با یک قرارداد مطمئن و درست مشارکت در ساخت و ساز را به یک شرکت معتبر واگذار کرده و و بعد از پایان قرارداد واحد های مسکونی مورد نظر خود را دریافت کنید. مشارکت در ساخت کلوک یکی از این موارد است که می توانید با اطمینان خاطر وارد یک مشارکت شده و سود مناسبی را از طریق مشارکت در ساخت کلوک به دست آورید.

انواع قرارداد مشارکت در ساخت
در زیر به معرفی انواع قرارداد مشارکت در ساخت می پردازیم:

  • قرارداد مدیریت
  • قرارداد پیمان
  •  قرارداد  مشارکت مدنی ساخت
  • قررداد پیمانکاری

به طور کلی می‌توان گفت مشارکت در ساخت از روش هایی است که می تواند به شما در صاحب خانه شدن و افزایش سود کمک زیادی کند. این راهکار بهترین روش  برای کسانی است که می خواهند خانه های قدیمی خود را بفروشند و از پول آن منزل جدید را برای خود خریداری نمایند و یا تهیه نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست